אדמה בוערת: פנינת אליכין נותרו 3 יחידות בודדות 140,000 ש"ח 435 מ"ר - שלב ג'

מאמרים

בעקבות הביקוש, מי מרוויח ומי מפסיד שאתה על קרקע חקלאית.

הזדמנות פז, ליפול על הדבר הנכון, להמר חכם, לראות קדימה כולנו רוצים 'לפגוע בול' ולהפוך את ההשקעה שלנו לנכס שמכפיל משלש ואף יותר תוך פרק זמן קצר יחסית של מספר שנים יחד עם זאת חשוב לזכור שגם כאן המדינה לא נפרדת ממכם וגוזרת את הקופון שלה על ההשקעה שלכם.

מילת הקסם בתחום הקרקעות החקלאיות היא "הפשרה" קשה במילים לתאר את הריגוש שחווה אדם כאשר הוא מתבשר כי הקרקע בתהליך הפשרה, אומנם יש להודות כי ישנו פרק זמן די ארוך להתרגש עד שהחותמת הסופית מוטבעת אך התהליך הארוך מאפשר לו דווקא לתכנן את צעדיו בחוכמה. 

התשואה האדירה שמגולמת בתהליך של הפשרת קרקע חקלאית יכולה להגיע למאות אחוזים, המצב שנוצר בעשור האחרון של עליה בלתי פוסקת במחירי הדיור וחוסר שחרור קרקעות לבנייה נבלם לאחרונה והודות למחאה החברתית מתחילים להפשיר פה קרקעות. 

אז תכירו את השותפים שלכם , מס שבח והיטל ההשבחה. 

מס שבח  - נשען על  "חוק מיסוי מקרקעין" וכשמו הוא מס המוטל על רווח הון כתוצאה ממכירת הקרקע, העניין מורכז הרבה יותר בשביל לסכם זאת בפסקה, רק נאמר כי קביעת שומת המס נגזרת משיעורי מס משתנים בתקופות שונות, ניתן גם במקרים מסוימים לקבל פטורים או דחייה תשלום לדירת מגורים יחידה תוך עמידה בקריטריונים יחסית פשוטים. 

היטל השבחה – בדומה להיטל השבחה על הוספת יחידת דיור או על הוספת קומה שכתוצאה מכך ערך הנכס עולה, כך גם בעולם הקרקעות נדרש לשלם היטל השבחה על הקרקע שמחירה האמיר, נכון שעדיין נותנים לנו ביס בהשקעה אך חשוב להזכיר כי מדובר בנכס שאף שמחירו  הוזנק במאות אחוזים והיטל ההשבחה למעשה נותן לנו 'אסמכתא' כי ההשקעה השתלמה.

 הרשות המקומית – היא גם רוצה, ומגיע לה וגם לנו, הרשות המקומית אחראית על "המרקם העירוני" בשכונה החדשה שתבנה כגון מוסדות לימוד כבישים ופארקים וייתכן במקרים מסוימים תפקיע שטחים מסוימים לטובת הציבור.

 מחיר זול – בתחום הקרקעות שהינו ענף שהתפתח פה בשנים האחרונות ניתן למצוא טווחי מחירים שונים, המחירים הזולים בדרך כלל מעידים על קרקע שהסיכוי להפשרתה בשנים הקרובות הוא אפסי, או על קרקע שמשיקולים שונים לעולם לא תופשר לבנייה.

חשוב, בהשקעה בקרקע חקלאית תנו למומחים לעשות את העבודה בשבילכם, לנו יש את הניסיון המצטבר של שנים בבדיקת תוכניות מתאר בתוכניות פיתוח במינהל מקרקעי ישראל בוועדות הציבוריות ועוד.

 ואחרי כל זה עדיין מרוויחים.

מי מרוויח?  850 מיליון שקל בחשבון הבנק שלכם, רוצים?

למשפחת דמאג'י שמכרה קרקע ברחובות זה קרה בחודש מאי האחרון, אומנם מדובר על חלקה של 290 דונם אבל עדיין אפשר לראות את היחס הישיר שבו נמכר כל דונם נמכר כמעט ב 3 מליון שקל!! ולאורכה ורוחבה של מדינתנו זה קורה כמעט בכל שבוע שקרקע חקלאית מופשרת.

חלוקה לשטחים קטנים של חצי דונם והאפשרות לרכוש את הבעלות בסכום אלפי שקלים בודדים מאפשרת לכל אחד מאיתנו באמצעות יעוץ וליווי מקצועי ללכת על ההשקעה הטובה ביותר עבור משפחתכם. 

 

שרון שחר מבעלי "שחר קרקעות להשקעה" מוביל את תחום ההשקעה בקרקעות חקלאיות, לחברה פרויקטים באליכין, חדרה, פרדס חנה-כרכור וזכרון יעקב והפגישה ללא התחיבות.

חייגו עכשיו : 052-2988559  - This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   - הנשיא 36 פינת הרצל, חדרה.

 

חולמים הכי רחוק ביחד איתכם

בונים את העתיד ביחד

אנשים שיודעים לנצל הזדמנות